KI1050530000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
KI1050530000G
Description
1 1.5~2.5 10 10A 10P 1x10P 300V 5.08mm Green Male Plug - Pluggable System Terminal Block ROHS