KE4853530000G
MFR.Part #
KE4853530000G
JLCPCB Part #
C7292410
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 12A 2 24 2x24P 300V 48P 5.08mm Green Hinged (Snap On) Through Hole 插件 Pluggable System Terminal Block ROHS