KE4851530000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
KE4851530000G
JLCPCB Part #
C6645074
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 12A 2 24 2x24P 300V 48P 5.08mm Board Side/Socket - Closed Green Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS