KE4674530000G
MFR.Part #
KE4674530000G
JLCPCB Part #
C5744740
Description
-40℃~+115℃ 12A 2 23 2x23P 300V 46P 5mm Board Side/Socket - Open Green Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS