KE4651530000G
MFR.Part #
KE4651530000G
JLCPCB Part #
C5660775
Description
-40℃~+115℃ 12A 2 23 2x23P 300V 46P 5.08mm Board Side/Socket - Closed Green Through Hole 插件 Pluggable System Terminal Block ROHS