KE4474530000G
MFR.Part #
KE4474530000G
JLCPCB Part #
C7292402
Description
-40℃~+115℃ 12A 2 22 2x22P 300V 44P 5mm Board Side/Socket - Open Green Through Hole 插件 Pluggable System Terminal Block ROHS