KE4451530000G
MFR.Part #
KE4451530000G
JLCPCB Part #
C5779806
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 12A 2 22 2x22P 300V 44P 5.08mm Board Side/Socket - Closed Green Through Hole 插件 Pluggable System Terminal Block ROHS