KE4273530000G
MFR.Part #
KE4273530000G
JLCPCB Part #
C6645064
Description
-40℃~+115℃ 12A 2 21 2x21P 300V 42P 5mm Green Hinged (Snap On) Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS