KE4272530000G
MFR.Part #
KE4272530000G
JLCPCB Part #
C6973804
Description
-40℃~+115℃ 12A 2 21 21P 2x21P 300V 5mm Board Side/Socket - Closed Green Through Hole 插件 Pluggable System Terminal Block ROHS