KE4251530000G
MFR.Part #
KE4251530000G
JLCPCB Part #
C6579366
Description
-40℃~+115℃ 12A 2 21 2x21P 300V 42P 5.08mm Board Side/Socket - Closed Green Through Hole 插件 Pluggable System Terminal Block ROHS