KE4072530000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
KE4072530000G
JLCPCB Part #
C7212267
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 12A 2 20 2x20P 300V 40P 5mm Board Side/Socket - Closed Green Through Hole 插件 Pluggable System Terminal Block ROHS