KE3851530000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
KE3851530000G
JLCPCB Part #
C6281157
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 12A 19 2 2x19P 300V 38P 5.08mm Board Side/Socket - Closed Green Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS