KE3474530000G
MFR.Part #
KE3474530000G
JLCPCB Part #
C7292371
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+115℃ 12A 17 2 2x17P 300V 34P 5mm Board Side/Socket - Open Green Through Hole 插件,P=5mm Pluggable System Terminal Block ROHS