KE3453530000G
MFR.Part #
KE3453530000G
JLCPCB Part #
C5779790
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+115℃ 12A 17 2 2x17P 300V 34P 5.08mm Board Side/Socket - Closed Green Hinged (Snap On) Through Hole 插件,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS