KE3274530000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
KE3274530000G
JLCPCB Part #
C6071226
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 12A 16 2 2x16P 300V 32P 5mm Board Side/Socket - Open Green Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS