KE3273530000G
MFR.Part #
KE3273530000G
JLCPCB Part #
C5744704
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 12A 16 2 2x16P 300V 32P 5mm Board Side/Socket - Closed Green Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS