KE3272530000G
MFR.Part #
KE3272530000G
JLCPCB Part #
C7292369
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+115℃ 12A 16 2 2x16P 300V 32P 5mm Board Side/Socket - Closed Green Through Hole 插件,P=5mm Pluggable System Terminal Block ROHS