KE3071530000G
MFR.Part #
KE3071530000G
JLCPCB Part #
C6071205
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 12A 15 2 2x15P 300V 30P 5mm Board Side/Socket - Closed Green Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS