KE2874530000G
MFR.Part #
KE2874530000G
JLCPCB Part #
C5660686
Description
-40℃~+115℃ 12A 14 2 28P 2x14P 300V 5mm Board Side/Socket - Open Green Through Hole 插件 Pluggable System Terminal Block ROHS