KE2674530000G
MFR.Part #
KE2674530000G
JLCPCB Part #
C6212522
Description
-40℃~+115℃ 12A 13 2 26P 2x13P 300V 5mm Board Side/Socket - Open Green Through Hole 插件 Pluggable System Terminal Block ROHS