KE2253530000G
MFR.Part #
KE2253530000G
JLCPCB Part #
C5744688
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 11 12A 2 22P 2x11P 300V 5.08mm Board Side/Socket - Closed Green Hinged (Snap On) Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS