KE2252530000G
MFR.Part #
KE2252530000G
JLCPCB Part #
C5660624
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 11 12A 2 22P 2x11P 300V 5.08mm Board Side/Socket - Closed Green Screw Screw Connection (M2.5) Through Hole 插件 Pluggable System Terminal Block ROHS