KE2251530000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
KE2251530000G
JLCPCB Part #
C6973701
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+115℃ 11 12A 2 22P 2x11P 300V 5.08mm Board Side/Socket - Closed Green Through Hole 插件,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS