KE2074530000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
KE2074530000G
JLCPCB Part #
C5744684
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 10 12A 2 20P 2x10P 300V 5mm Board Side/Socket - Open Green Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS