KE2053530000G
MFR.Part #
KE2053530000G
JLCPCB Part #
C6645017
Description
-40℃~+115℃ 10 12A 2 20P 2x10P 300V 5.08mm Green Hinged (Snap On) Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS