KE2052530000G
MFR.Part #
KE2052530000G
JLCPCB Part #
C6071166
Description
-40℃~+115℃ 10 12A 2 20P 2x10P 300V 5.08mm Board Side/Socket - Closed Green Screw Screw Connection (M2.5) Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS