KE2051530000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
KE2051530000G
JLCPCB Part #
C7292333
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 10 12A 2 20P 2x10P 300V 5.08mm Board Side/Socket - Closed Green Through Hole 插件 Pluggable System Terminal Block ROHS