KE1874530000G
MFR.Part #
KE1874530000G
JLCPCB Part #
C5744680
Description
-40℃~+115℃ 12A 18P 2 2x9P 300V 5mm 9 Board Side/Socket - Open Green Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS