KE1871530000G
MFR.Part #
KE1871530000G
JLCPCB Part #
C5780753
Description
-40℃~+115℃ 12A 18P 2 2x9P 300V 5mm 9 Board Side/Socket - Closed Green Through Hole 插件 Pluggable System Terminal Block ROHS