KE1673530000G
MFR.Part #
KE1673530000G
JLCPCB Part #
C6645011
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+115℃ 12A 16P 2 2x8P 300V 5mm 8 Green Hinged (Snap On) Through Hole Plugin,P=5mm Pluggable System Terminal Block ROHS