KE1671530000G
MFR.Part #
KE1671530000G
JLCPCB Part #
C5744668
Description
-40℃~+115℃ 12A 16P 2 2x8P 300V 5mm 8 Board Side/Socket - Closed Green Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS