KE161250A000G
MFR.Part #
KE161250A000G
JLCPCB Part #
C7212223
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
-40℃~+115℃ 160V 16P 2 2x8P 3.5mm 5.5A 8 Board Side/Socket - Closed Green Through Hole 插件,P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS