KE1474530000G
MFR.Part #
KE1474530000G
JLCPCB Part #
C7292331
Description
-40℃~+115℃ 12A 14P 2 2x7P 300V 5mm 7 Board Side/Socket - Open Green Through Hole 插件 Pluggable System Terminal Block ROHS