KE1471530000G
MFR.Part #
KE1471530000G
JLCPCB Part #
C5744666
Description
-40℃~+115℃ 12A 14P 2 2x7P 300V 5mm 7 Board Side/Socket - Closed Green Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS