KE1253530000G
MFR.Part #
KE1253530000G
JLCPCB Part #
C5780737
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 12A 12P 2 2x6P 300V 5.08mm 6 Board Side/Socket - Closed Green Hinged (Snap On) Through Hole 插件 Pluggable System Terminal Block ROHS