KE1251530000G
MFR.Part #
KE1251530000G
JLCPCB Part #
C7212207
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 12A 12P 2 2x6P 300V 5.08mm 6 Board Side/Socket - Closed Green Through Hole 插件 Pluggable System Terminal Block ROHS