KE1074530000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
KE1074530000G
JLCPCB Part #
C5660567
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 10P 12A 2 2x5P 300V 5 5mm Board Side/Socket - Open Green Through Hole 插件 Pluggable System Terminal Block ROHS