KE1071530000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
KE1071530000G
JLCPCB Part #
C3584559
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+115℃ 10P 12A 2 2x5P 300V 5 5mm Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle 插件,P=5mm Pluggable System Terminal Block ROHS