KE0872530000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
KE0872530000G
JLCPCB Part #
C5744654
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 12A 2 2x4P 300V 4 5mm 8P Board Side/Socket - Closed Green Screw Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS