KE0673530000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
KE0673530000G
JLCPCB Part #
C7212195
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 12A 2 2x3P 3 300V 5mm 6P Green Hinged (Snap On) Through Hole 插件 Pluggable System Terminal Block ROHS