K62301500000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
K62301500000G
JLCPCB Part #
C6973104
Package
Plugin,P=4.5mm
Description
1 10A 23 300V 4.5mm Green Through Hole 插件,P=4.5mm Screw Terminal Blocks ROHS