K61301500000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
K61301500000G
JLCPCB Part #
C6070637
Package
Plugin,P=4.5mm
Description
1 10A 13 300V 4.5mm Green Plugin,P=4.5mm Screw Terminal Blocks ROHS