HX2300800000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
HX2300800000G
JLCPCB Part #
C5739882
Package
Plugin,P=5mm
Description
1 23 23P 300V 5mm 8A Gray Through Hole Plugin,P=5mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS