HX0301800000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
HX0301800000G
JLCPCB Part #
C7206928
Package
Plugin,P=5mm
Description
1 3 300V 3P 5mm 8A Gray Through Hole Plugin,P=5mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS