HW2070830000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
HW2070830000G
Description
-40℃~+115℃ 1 10A 12~26 1x20P 20 20P 300V 5mm Gray Screw - Pluggable System Terminal Block ROHS