HW1150810000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
HW1150810000G
Description
-40℃~+115℃ 1 10A 11 11P 12~26 1x11P 300V 5.08mm Gray Male Plug - Pluggable System Terminal Block ROHS