HW1150800000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
HW1150800000G
JLCPCB Part #
C5739410
Package
P=5.08mm
Description
-40℃~+115℃ 1 10A 11 11P 12~26 1x11P 300V 5.08mm Gray Male Plug P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS