HW0930020000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
HW0930020000G
Description
-40℃~+115℃ 1 14~28 1x9P 3.81mm 300V 8A 9 9P Black Male Plug Screw - Pluggable System Terminal Block ROHS