HW0550840000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
HW0550840000G
Description
-40℃~+115℃ 1 10A 12~26 1x5P 300V 5 5.08mm 5P Gray Male Plug - Pluggable System Terminal Block ROHS