HN1710300000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
HN1710300000G
Description
-40℃~+115℃ 1 10A 14~26 17 17P 1x17P 3.5mm 300V Male Plug Orange - Pluggable System Terminal Block ROHS